Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Jak jsme odstartovali Vánoce

Autor: Mgr. Stanislav Ježek

Blížící se Vánoce jsou ve znamení besídek, dárků, koled, ale také různých soutěží. Vše jsme odstartovali soutěží Vánoční stůl, která se již stala tradicí. Třídy si na chodbě na velkou přestávku opět nachystaly upravený stůl, který obsahoval základní vánoční symboly i jídlo. Nechyběly vánoční ubrusy, ozdoby, stromečky, betlémy, svíčky a dokonce ani plovoucí skořápky. Z jídla bylo možné ochutnat z mnoha druhů cukroví, jednohubek, chlebíčků, bramborových salátů i řízků. Správnou vánoční atmosféru navodily hrající koledy. Na chodbě bylo živo a je nutné uznat, že všechny stoly byly perfektně připravené a nazdobené.
Celý první stupeň sportoval a soutěžil v tělocvičně. Pro žáky byly připraveny rozmanité štafety, stanoviště a vše ukončila společná diskotéka. Po sportování přišly na řadu besídky jednotlivých tříd, kde si žáci předávali dárky. Poslední den školy jsme se sešli na náměstí, kde bylo zpívání vánočních koled a poté jsme vyrazili do kina na premiéru české vánoční pohádky.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko