Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

IQLandia Liberec

Autorka: Tereza Marková, 7.B
Dne 24.4. 2017 jsme jeli na výlet do Liberce. Cesta vlakem (byla velice pohodlná) nám trvala asi dvě hodiny. Po příjezdu do Liberce jsme vystoupili na vlakovém nádraží a naše cesta pokračovala směrem k IQlandii.
Po příchodu do IQlandie, tak jsme si uložili batohy a vaky do klece, která se dala uzamknout. Nejdříve jsme navštívili laboratoře, kde jsme museli utvořit sedm skupin po třech nebo čtyřech. Po té jsme dostali pracovní listy, které jsme museli pomocí stanovišť vypracovat a odevzdat panu učiteli.
Následovala prohlídka expozice. Vytvořili jsme další skupinky po čtyřech. Každá skupinka dostala pracovní list. Byli jsme poučeni o tom, co s listem udělat a  vyrazili jsme plnit úkoly po celé budově.
V 15:15 hodin jsme se museli vrátit ke kleci s batohy odevzdat pracovní listy (podepsané). Poté nám učitelé řekli že pokud chceme stihnout vlak, tak že už musíme jít.
Z IQlandie jsme šli zpátky na vlakové nádraží a tam jsme měli asi pěti minutový rozchod. Asi po pěti minutách nám jel vlak do Dvora Králové nad Labem. Také cesta zpět byla velice pohodlná. Po našem příjezdu si nás vyzvedli rodiče, kteří na nás čekali na vlakovém nádraží.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko