Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Hurá! Čteme ze Slabikáře!

Hurá! Čteme ze Slabikáře!
.....a dostali jsme je od chytré princezny, která byla vězněna hloupým králem. Každý se musel poprat se třemi úkoly, které samozřejmě souvisely s tím, co jsme se už ve škole naučili. Ještěže už jsme mezi písmenky a slabikami jako doma. Všichni jsme úspěšně úkoly splnili a princeznu z věže vysvobodili. Za odměnu jsme si otevřeli nové Slabikáře, ve kterých už nejsou jen slova, ale i celé věty a dokonce i pohádky a příběhy. Už se těšíme, až si je sami přečteme.
Vaši prvňáčci
Fotografie najdete ve fotogalerii.

Autoři: Gabriela Sacherová a Radka Mazáková
 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko