Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Hrajme si hlavou UHK HK

Autorky: Pavla Krönerová, Katka Munserová (žákyně 9. A)
Dne 23. června se vybraní žáci naší školy zúčastnili akce „Hrajme si hlavou“ v Hradci Králové. Žáci chodili po stanovištích, kde si mohli vyzkoušet různé pokusy a obohatit se o nové vědomosti. Stanoviště se zaměřovala především na chemii a fyziku. Součástí akce byly i přednášky např. o exoplanetách. Mohli jsme navštívit fyzikální show, kde nám ukázali pokusy s tekutým dusíkem. Ale především nás zaujala "Úniková komora" se strašidelnou atmosférou, která ukončila naší výpravu.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko