Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

HURÁ, UŽ MÁME SLABIKÁŘ!

Autor: Mgr. J. Havlová, Mgr. E. Robková

Dnešní den byl pro všechny děti z prvních tříd výjimečný. Do školy přišly v dobré náladě a plny očekávání, jak dnes vše zvládnou. Čekal je první velký test ze znalostí, které získaly v hodinách českého jazyka.  Hledaly stejné písmenko, určovaly první slabiky slov, sestavovaly slova ze slabik a určitě i správně předvedly své psací písmo. Po své první zkoušce si zasloužily malé občerstvení a pohádku. Velký test všichni prvňáčci zvládli a odměnou jim byl SLABIKÁŘ.
Přejeme všem žáčkům prvních tříd úspěšné pokračování na cestě "malého čtenáře".

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko