Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Florbalové žně na ZŠ Strž

Autor: Mgr. Stanislav Ježek

V naší tělocvičně se tradičně konají okrsková, okresní a krajská kola soutěží pro základní školy. Co se týče florbalu, naši kluci letos okrsek, okres i kraj vyhráli a vybojovali si tak právo startu na kvalifikaci na republikové finále. Kvalifikace se uskutečnila prvního března v Liberci za účasti vítěze Královéhradeckého, Libereckého a Středočeského kraje. Hrálo se systémem každý s každým a pouze vítěz se kvalifikoval na republiku. Narazili jsme na velmi silné a kvalitní soupeře z Mladé Boleslavi a Liberce a republiku si bohužel nevybojovali. Avšak i třetí místo ze všech základních škol ze tří krajů České republiky je pro nás velkým úspěchem a pro kluky motivací do dalších turnajů.

Foto

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko