Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Florbalová kvalifikace v Liberci

Autor S. Ježek

25. 1. 2018 jsme s klukama vyrazili do Sportovního centra v Liberci, abychom zde sehráli kvalifikaci o republikové finále. Zastupovali jsme Královéhradecký kraj, dále zde byl zástupce Libereckého a Středočeského kraje. Systém byl každý s každým a pouze vítěz měl právo jet na finále do Prahy.
Ve hře “David a Goliáš” byla naše role předem jasná a už samotná účast je pro nás fantastický úspěch. Jenže pozor, kluci se vzepřeli a k velkému údivu soupeře jsme byli tvrdým oříškem, který dlouho nešel rozlousknout. Zázrak se však nekonal a postup si po zásluze vybojovala ZŠ Ještědská z Liberce. I tak jsme nadmíru spokojení a z Liberce jsme odjeli se vztyčenou hlavou.
Všem klukům děkujeme za reprezentaci, za předvedený výkon a gratulujeme k umístění.. 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko