Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Florbal - okrskové kolo

Autor: Mgr. Jana Havlová

Jako již každý rok proběhlo v naší škole okrskové kolo ve florbalu. V týdnu od 20. do 23. října se o postup utkaly základní školy ze Dvora a blízkého okolí. Ze čtyř kategorií jsem si odnesli tři první místa a tím si zajistili postup do kol okresních. Zlatí skončili mladší i starší žáci a také starší žákyně. Pouze v poslední kategorii, mladších žákyň, jsme na postupové místo nedosáhli. Děvčatům však patří pochvala a dík za velké sportovní nasazení.
Všem  děkuji za vzornou reprezentaci školy postupujícím přeji hodně sil do dalšího kola, které se bude konat v listopadu (23. - 27.11. 2015) ve sportovní hale ve Strži.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko