Exkurze žáků 8. A, B

Autorka: Anna Kubíková, 8. B
V úterý 15. května jsme my, žáci 8. tříd, navštívili Střední uměleckoprůmyslovou školu v Hradci Králové, kde nás čekaly dva workshopy, jeden výtvarný, druhý zaměřený na sochařské techniky. Součástí byla i dobrovolná prohlídka budovy školy.
Měli jsme možnost vytvořit z hlíny obličej našeho kamaráda a namalovat podle vlastní fotky svůj portrét, který jsme si nakonec odnesli s sebou domů. Vše probíhalo pod dohledem učitele, který téma konkrétního workshopu vyučuje. To přinášelo spoustu výhod, jelikož nám oba pedagogové předali velké množství užitečných rad a byli ochotni nám v případě potřeby pomoci.
Myslím, že jsme si všichni výlet užili a bavili se při tvoření obličeje či portrétu.