Ekologický kurz čtvrtých tříd ve Sněžném v Orlických horách

Autorky: třídní učitelky 4. tříd
Tak jako každý rok i letos jsme vyrazili na konci školního roku na ekologický kurz. Letos jsme poznávali okolí Sněžného v Orlických horách. Na pět dnů se nám stala přechodným domovem chata Horalka. Protože teplota se vyšplhala až k tropickým třicítkám, mnoho kilometrů jsme tentokrát nenachodili. Navštívili jsme nedalekou tvrz Skutina, kde jsme se dozvěděli mnoho o obranném systému hranic za první republiky.  Dalším cílem našich odpoledních vycházek se stalo přírodní koupaliště v Bystrém. Děti se zde dostatečně vydováděly a zahrály si míčové hry na místním hřišti. Ve středu jsme opekli buřty a týden ukončila čtvrteční diskotéka s oblíbenými hity našich čtvrťáků. Celý týden jsme si opět moc užili!

Foto zde.