Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Ekologické soustředění 4.B

Autor: Mgr. Jarmila Machková, Marie Plařová

I v letošním roce jsme jeli do oblíbené chaty Agáthy v Lučanech nad Nisou. Je to kraj plný krásných míst a byla by škoda je všechny neprozkoumat. Opět jsme se zaměřili na hledání pokladů (Geocaching), protože nás pokaždé zavedly na nějaké zajímavé místo. A tak jsme objevili např. krásnou a udržovanou studánku s pitnou vodou, úžasné skalnaté místo se spoustou kamenných sedátek, pěkné cesty přírodou a samozřejmě jsme se o těch místech i něco zajímavého dozvěděli. Cestou jsme si připomínali názvy rostlin, stromů a pozorovali přírodní krásy.

Dopoledne vždy probíhala výuka, byly i přestávky, které jsme nadšeni trávili hrou na hřišti.

Nádherné počasí přispělo k tomu, že jsme si celý týden moc užili. Těšíme se, že příští rok bychom se mohli vydat i za hranice Lučan - do Smržovky a na rozhlednu Černou Studnici, kterou jsme viděli v dálce.

Až nakouknete do fotogalerie, poznáte, že jsme se nenudili a že nikomu mobily ani tablety po celý týden nechyběly.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko