Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Druháci pokračují v návštěvách knihovny

Druháci pokračují v návštěvách knihovny
Tento rok jsme navštívili knihovnu Slavoj již dvakrát. Poprvé jsme zavítali opět do Pohádkového království s princeznou Pohádkou, která byla zamilovaná do prince Komikse. Co se ale nestalo! Unesl ji zlý Nečterád. Děti musely Komiksovi pomoci princeznu vysvobodit. Nebylo to jednoduché. Musely splnit tři úkoly. Poradily si s nimi hravě, princeznu vysvobodily a za odměnu dostaly klíč od Pohádkového království. Nemalou odměnou jim bylo i to, že si po prázdninách opět mohly vypůjčit knihu ke čtení.
Podruhé jsme se do knihovny vydali na besedu se spisovatelem Janem Opatřilem, který nám představil hrdinu svých knih - kapříka Metlíka.
Foto zde.
Mgr. Radka Mazáková, Mgr. Gabriela Sacherová

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko