Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Druháci počítali s chutí i o přestávce!

Autor: Mgr. Vlasta Mertlíková

Ve středu 16. listopadu proběhla v obou druhých třídách první lekce celoročního preventivního programu "Dobrý sluha, ale špatný pán".  Jeho cílem je upozornit malé školáky na rizikové situace a možnosti, jak jim předcházet. Učí se také, jak se v nich správně zachovat.
První hodina byla věnována  integrovanému záchrannému systému. Děti si z loňska pamatovaly jednotlivé záchranné složky i jejich úkoly, výborně znaly také telefonní čísla krizových linek. Po celou dobu pracovaly s chutí,  zapojovaly se do všech aktivit. Nezalekly se ani závěrečné "matematické omalovánky", která ověřila jejich počtářské dovednosti. Práce je bavila natolik, že nechtěly skončit, a pokračovaly v počítání i o přestávce! Z tak šikovných žáčků mají jejich paní učitelky určitě velkou radost.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko