Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Dobrý sluha, ale špatný pán

Autor: Mgr. Pavla Všetečková a Mgr. Jarmila Machková

V pátek 20. 11. se uskutečnilo druhé setkání 2. A a 2. B s kpt. Ing. Jitkou Paťavovou z HZS Královéhradeckého kraje v rámci projektu "Dobrý sluha, ale špatný pán". Děti si zopakovaly vědomosti, které získaly při první lekci a dozvěděly se, jaká další nebezpečí na ně mohou v souvislosti s ohněm číhat. Vyzkoušely si, jak se zachovat v situaci, kdy jim hoří oblečení a také jak mají v nebezpečí přivolat pomoc. Vše bylo doprovázeno prezentací na interaktivní tabuli. Žáci také dostali prostor ke sdělení svých vlastních zážitků souvisejících s nebezpečnými situacemi.
O tom, že se dětem toto setkání líbilo, se můžete přesvědčit ve fotogalerii naší školy.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko