Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Deváťáci a čtvrťáci dlabali, dlabali a dlabali, až…

Autorka: Mgr. Vlasta Mertlíková


Deváťáci a čtvrťáci dlabali, dlabali a dlabali, až… Ne, nebojte se, nepraskli. Společně vytvořili krásné dýňové lucerny, které se staly součástí čtenářského koutku a připomínají blížící se svátek Halloween.
Nejprve čtvrťáci vydlabali dužinu a nakreslili na tradiční podzimní plody strašidelné obličeje. Deváťáci jim samozřejmě vydatně pomáhali, a protože jsou starší, ujali se i vyřezávání. Společné dílo se vydařilo. K dokonalosti dýním chyběla už jen jména. Nakonec tedy byly pojmenovány Drsňáček, Smíšek, Trojzubka, Žluťásek a Obřík. A která je která? Hádejte!
Všechny dýňové lucerny naleznete zde.
 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko