Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Den dětí v družině

Autor: Marie Plařová

Letošní Den dětí oslavila naše školní družina opět tradičně. Studentky a studenti spolu se svými vychovatelkami ze SŠIS pro nás připravili krásné odpoledne plné soutěží a her. Děti skákaly v pytlích, házely na plechovky, snažily se nevylít vodu z nádoby, trefovaly se míčkem na veselý cíl, vyzkoušely si, jak se daří provazochodcům apod. Na závěr obdržely občerstvení a drobné odměny, které všem udělaly velkou radost. Nechybělo ani nezbytné zkrášlování od kadeřnic a kosmetiček. Ke zdárnému odpoledni přispělo i slunečné počasí, které se pokazilo až v samotném závěru. Mraky ale zadržovaly velký déšť tak dlouho, dokud jsme nedorazily do školy.

Ve fotogalerii uvidíte, jak si to děti užívaly.

 

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko