Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Další vzdělávání pedagogických pracovníků

V letošním školním roce se naše škola zapojila do projektu „Posilování kompetencí pedagogických pracovníků škol a školského poradenského zařízení i dětí a dospívajících v oblasti péče o duševní zdraví prostřednictvím vzdělávání a rozvoje psychosociálních dovedností“. Přímo do projektu jsou zapojeni 4 pedagogové (2 z prvního a 2 z druhého stupně), většina vzdělávacích aktivit je však přístupná všem pedagogickým pracovníkům školy. Mnozí z nich využili nabídky kazuistických seminářů (zaměřených např. na práci se třídou, vztahy mezi žáky, podporu duševního zdraví ), účastnili se metodických a supervizních setkání. Zájemci tak měli možnost osvěžit si a doplnit své teoretické znalosti i praktické dovednosti, které mohou využít při práci se svými žáky.
Projekt bude pokračovat i v příštím roce.
VM

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko