Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Další úspěch našich sedmáků - Ekomládě 2018

Autor: Mgr. Gabriela Geislerová
     Žáci sedmých tříd opět bodovali. Obsadili nejvyšší příčku, tentokrát na soutěži Ekomládě v Hořicích. Ve středu 10. 10. 2018 se v Zemědělské akademii v Hořicích sešlo celkem jedenáct týmů především žáků osmých a devátých tříd základních škol z Hořic a okolí. Naše škola poslala do soutěže výběr žáků sedmých tříd - Báru Dobrou, Zdeňka Blažka, Vojtěcha Merhulíka a Zuzanu Mošničkovou. O to překvapivější a radostnější bylo zjištění, že díky svojí píli a houževnatosti se náš nejmladší tým umístil na prvním místě této poměrně náročné soutěže s dlouholetou tradicí. V letošním 17. ročníku bylo pro děti připraveno mnoho zajímavých úkolů. Poznávaly například plemena loveckých psů, semena jehličnanů, jedlé a jedovaté houby, vyplnily myslivecký kvíz nebo si sami vyzkoušely jednoduché chemické pokusy. Vítězný tým čekala odměna ve formě krásného dortu a drobných dárků od organizátorů. 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko