Další rozvoj péče o talentované a aktivní žáky ve školním roce

Autorka: Ing. Alena Čiháková
Kromě mimořádné péče o nadané žáky v naší škole nám byla nabídnuta spolupráce s Centrem pro talentovanou mládež. Začali jsme návštěvou akce Objevitelské soboty v Praze, což je semestrální program pro nadané a zvídavé žáky základních škol a mladší studenty osmiletých gymnázií. Pravidelná setkání se konají s podporou nadace Čtení pomáhá na prestižním pražském gymnáziu Nový PORG.
Věříme, že v dalším školním roce se podaří navštívit více objevitelských sobot.
S Centrum pro talentovanou mládež bychom rádi navázali užší spolupráci.  Pro tuto spolupráci jsou nutní rodiče, kteří podpoří své děti v celém vzdělávacím procesu. Dvě žákyně s rodiči zažádali o online kurzy, které probíhají v anglickém jazyce. Bude to pro ně práce navíc, ať už v jejich volném čase, nebo ve škole.