Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

DOPRAVNÍ VYCHÁZKA S POLICIÍ

Autorky: Učitelky 1. tříd Mgr. E. Robková a Mgr. J. Havlová
V květnu měli žáci prvních tříd další setkání s MĚSTSKOU POLICIÍ. V rámci programu „Už se nebojíme“ nás čekala dopravní vycházka po městě. První naše cesta nás vedla k budově Městské policie, kde na nás čekali strážníci. Děti dostaly reflexní náramky a byly seznámeny s trasou dopravní vycházky.
Společně jsme prošli část města, kde téměř každý denně chodí. Bylo zajímavé procházet tato místa v doprovodu strážníků Městské policie. Děti se naučily nejen poznávat některé dopravní značky, ale hlavně bezpečně přecházet silnici. Myslíme, že tato akce se dětem moc líbila, byla poučná a zajímavá.

Děkujeme Městské policii za připravený program.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko