Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Čtvrťáci se rozloučili s deváťáky

Autorka: Vlasta Mertlíková

Již od 6. třídy si žáci 2. stupně připravují společné akce pro své mladší spolužáky z 1. stupně. Nejinak tomu bylo v letošní 9. A. Se svými mladšími parťáky se seznámili hned 1. září, kdy jim přinesli kornout plný dobrot pro sladší vstup do základní školy. Od té doby se uskutečnilo mnoho společných aktivit. Nechyběly sportovní akce, stopovaná, ale i společná výroba velikonočních či vánočních dekorací. Poslední setkání proběhlo ve čtvrtek 29. června, tedy v úplném závěru letošního školního roku. Deváťáci si připravili  pro šesťáky několik stanovišť s různými úkoly. Prověřili je ze znalostí zeměpisu a přírodisu, zazpívali si, řešili logické úkoly. Velké překvapení čekalo na konci také na "mazáky" - i čtvrťáci si připravili pro své starší kamarády různé úkoly. Nutno dodat, že jsme se při řešení úkolů pobavili a předposlední den školy nám příjemně utekl.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko