Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Čtení, psaní, počítání a do toho bobování

Sněhová nadílka letošní zimy byla zatím opravdu bohatá. Příroda se oblékla do bílého a svlékat se asi jen tak nebude. Kopec, na kterém stojí naše škola, má proto v těchto dnech plno návštěvníků. A neplní se jimi pouze odpoledne. V dopoledních hodinách by měly být děti ve třídách a učit se. Ale pokud na ně přes okno mrká sluníčko, je těžké pozorovat jen písmenka a čísla. Proto se třídy celého prvního stupně rozhodly svoji výuku ,,přestěhovat,, na chvíli ven - na kopec. Jedna po druhé plnily přízemí pekáči, lopatami a boby. A že se na nich, panečku,  jezdilo! Někdo boural ještě na svahu, jiný mizel paní učitelce v dáli, dalším namasírovala sedací svaly skupinka skokánků. K vidění byly jízdy sólové, párové i většinou nepovedené pokusy trojice pasažérů. Půlhodinka na mrazivém, ale čerstvém vzduchu udělala se všemi divy. Červené tváře a spokojené úsměvy dětem slušely. Taková zima je prostě prima!

 

Tř. učitelky 1. stupně

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko