Čokoládová tretra

Autor: Dagmar Lárová, Andrea Erbenová

Někteří žáci naší školy se svými výkony v běhu na 100 m, 200 m, nebo 300 m kvalifikovali do čtvrtfinále Čokoládové tretry. Byli to tito žáci a žákyně: Škarytka Ondřej, Sásová Karolína - 100 m; Růžička Adam, Schwarzer Tomáš, Zima Jakub, Pecková Nela, Wagenknechtová Šárka - 200 m; Horák František, Kunčík David, Klimešová Nicol, Tesařová Veronika, Bohatá Kateřina - 300 m.
Tento závod se konal v Pardubicích za dosti teplého počasí, ale i přesto všichni bojovali ze všech sil.
Nejlépe se umístil Růžička Adam, skončil na krásném 4. místě. Ale ani ostatní se za své výkony stydět nemuseli.
Všem závodníkům k dosaženým výsledkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. :-)

Více o této akci zde.
Tady najdete výsledky všech kategorií.
Několik momentek  zde.