Čarodějnický rej v ŠD

Autor:  vychovatelky ŠD

Jako každý rok, tak i letos se děti ze všech oddělení školní družiny připravily na blížící se svátek všech čarodějnic.
V pátek 26. 4. 2019 proběhlo na školní zahradě tradiční zábavné čarodějnické odpoledne, kde byla pro děti připravena čarodějná opičí dráha, prolézání pavučinou s plněním několika úkolů, puzzle s obrázky čarodějnic, chůze po laně, prolézání strašipytlem, přeskakování lávových kamenů a další atrakce.
Počasí nám přálo a většina dětí si připravila krásně strašidelné masky. V nich pak všechny dané úkoly plnily.
Na závěr byli všichni odměněni drobnými dárečky. Nafukovací balónek udělá radost vždy. ;-)
Čarodějný rej se vydařil a všem se moc líbil.

Fota zde.