Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

ČEPS Cup Florbal

V pátek 24. listopadu jsme se s malými florbalisty z naší školy zúčastnili již pro nás již tradičního florbalového turnaje ČEPs Cup, který pořádá Česká florbalová unie v Hostinném. Turnaj je určen hlavně pro žáky čtvrtých a pátých ročníků.
 
Na turnaji startovalo celkem šest týmů z měst v našem okolí. Domácí Hostinné, Mostek, Pilníkov, ZŠ Schulzovy Sady, Vrchlabí a my ze ZŠ Strž. Tentokrát se hrálo systémem každý s každým a vítěz postupoval do krajského kola.

V prvním zápase jsme narazili na loňského a později i letošního vítěze tohoto kola ze ZŠ Hostinné a na výsledku se to projevilo - prohráli jsme 9:3 i když jsme nehráli špatně. Druhý zápas jsme sehráli se ZŠ Vrchlabí a jak se později ukázalo byl to klíčový zápas ve kterém jsme si vybrali i trošku smůly a nakonec jsme v přestřelce remizovali 4:4 což nás stálo medaili. Třetí zápas jsme sehráli v bratrovražedném souboji se ZŠ Schulzovy sady se kterými jsme prohráli 5:1. Zbylé dva zápasy jsme vyhráli, ale nebyla to procházka růžovým sadem ZŠ Mostek jsme po boji kdy jsme prohrávali již 2:0 porazili 4:3 a v posledním zápase jsme zvítězili 3:1 a obsadili tak celkové čtvrté místo za Hostinným, Schulzovými sady a Vrchlabím.

Myslím, že jsme si všichni turnaj užili, zahráli si pěkný florbal a zjistili jsme na co máme. Na závěr bych chtěl pochválit všechny zúčastněné hráče z naší školy a pěkné výkony a poděkovat rodičům kteří si udělali čas a přijeli nám fandit i přes to že byl pracovní den.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko