Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Biologická olympiáda

Autor: Ladislav Štěrba

Žáci z naší školy se zúčastnili okresního kola biologické olympiády. V kategorii D pro šesté a sedmé třídy soutěžili dva žáci ze 6.B a v kategorii C pro osmé a deváté třídy soutěžily tři žačky z 8.A. Soutěžící prokázaly své schopnosti během plnění laboratorního úkolu a své znalosti během testu a při poznávání rostlin a živočichů. Součástí soutěže bylo také vypracování vstupního úkolu. Naši žáci tvořili herbáře větviček a pupenů listnatých dřevin a pozorovali houby v zimě. Účast v soutěži pro ně jistě byla zajímavou zkušeností a je na místě ocenit nemalou snahu, kterou museli vyvinout aby se mohli soutěže zúčastnit.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko