Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Besídka v ŠD

I ve školní družině byl čas na vánoční zastavení. Děti se ve svém oddělení sešly s paní vychovatelkou a paní asistentkou u vánočního stromečku. Poslechly si několik tradičních koled, popovídaly si jaké jsou tradice a zvyky. Co znamená hvězdička v rozkrojeném jablku, co se děje, když rozkvete „Barborka“ a proč bývá pod talířem kapří šupina. Než se všechny děti usadily k zimní pohádce, kterou měly slíbenou, tak si chvíli pohrály s hračkami, které jim do družiny přinesl Ježíšek.

Všechny paní vychovatelky a paní asistentky Vám i Vašim dětem přejí klidné a radostné Vánoce. Ať vše zlé je rychle pryč a ať v novém roce je jen líp!

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko