Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Atletické závody - Pohár rozhlasu

Autor: Mgr. J. Havlová

Ve středu 11. 5. proběhlo okrskové kolo atletické soutěže Poháru rozhlasu. Soutěžilo se v běhu na 60m, 600m, 800m, 1000m a 1500m, skoku do dálky a do výšky, hodu míčkem, vrhu koulí a závěrečné štafetě 4 x 60m. V konkurenci místních škol jsme dopadli velmi dobře. Ze čtyř nasazených družstev, nám postoupila tři do dalšího kola. Postup si vybojovali mladší a starší děvčata a mladší kluci.
Následující středu 18. 5. se konalo okresní kolo opět na atletickém stadionu ve Dvoře Králové nad Labem. Zde byla konkurence již větší a postoupit do dalšího kola se nám bohužel nepodařilo.

Všem závodníkům gratuluji za skvělé výsledky a děkuji za reprezentaci školy.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko