Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Anglicko – výtvarná soutěž Můj svět a můj život

Autorka: Mgr. Lucie Kučerová

Dnes jsme odeslali na emailovou adresu britské společnosti Bridge práce našich žáků z 8.B třídy. Tímto krokem jsme se stali účastníky soutěže uvedené v Časopisu Gate pod názvem Competition My world and My life. Úkolem bylo provázání výtvarného umění a anglického jazyka právě na téma Můj svět a můj život. Žáci napsali kratší text v anglickém jazyce o svých zálibách, o tom, co je pro ně v životě důležité, čemu se rádi věnují, ale i co jim vadí a čemu se rádi vyhýbají. Popsané věci poté kreativně vyjádřili volnou výtvarnou technikou tak, aby korespondovaly s jejich písemnou formou.

Práce žáků byly velmi zajímavé, podnětné a staly se jejich sondou do vlastního já. My jim všem přejeme hodně úspěchů v soutěži o zajímavé ceny v podobě voucherů různých hodnot.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko