Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Adventní věnce pro domov důchodců

Autorka: Mgr. Kateřina Poživilová

V tomto adventním čase jsme s třídou 6. A opět navštívili domov důchodců. Vybaveni plnými taškami větví jehličnanů a dalšími potřebnými věcmi jsme dorazili do zdejší jídelny, kde na nás již čekali. Část materiálu měli připravenou. Přáli si celkem sedm věnců, tři se svíčkami na stoly a čtyři na dveře. Za pomoci paní Věry Kubové a paní Zuzky Kubové z Bílé Třemešné, které jsou odbornicemi ve výrobě věnců i jiných dekorací z přírodních materiálů, se nám podařilo odvést skutečně pěknou práci. Všichni byli s výsledkem spokojení a měli z něj radost. Klienti domova se přišli na děti podívat, ale také podle svých možností přiložili ruku k dílu. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k vánoční výzdobě domova a zpříjemnění zdejšího prostředí. Poděkování patří žákům 6. A, především Žanetě Russové a Tereze Janečkové, které na věnce samy nakoupily svíčky a materiál na přízdobu věnců a věnovaly ho jako dárek klientům domova.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko