Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Adventní čas v ŠD

Autor: Vychovatelky ŠD

Letošní prosincové vánoční těšení uteklo dětem jako voda. Již 30.listopadu se celá naše družina zúčastnila Mikulášské besídky ve spolupráci se SŠIS. Chlapci a děvčata z této školy pod vedením paní Bc. Lukášové pro nás připravili několik stanovišť se soutěžemi, vybarvováním, malováním na obličej, česáním úžasných účesů a také báječné občerstvení. Odpoledne vyvrcholilo příchodem čertů, andělů a hlavně Mikuláše, který měl pro každého připravený krásný dáreček. Celá akce se vydařila a všichni odcházeli spokojeni. (Foto zde.)
Poslední měsíc roku byl ve školní družině také ve znamení blížících se Vánoc, na které jsme se poctivě připravovali. Děti si tento čas krátily výrobou drobných dárků, přáníček, zimních obrázků a výzdobou ŠD.
Celý rok 2017 jsme společně zakončili vánoční besídkou u stromečku, kde jsme si zazpívali koledy a rozbalili dárky, které všem udělaly velkou radost.

Myslíme si, že se nám uplynulý rok 2017 vydařil, ale už se všichni těšíme na to, co nám přinese ten nový. Přejeme všem hlavně zdraví a spokojenost a sobě i nadále takové báječné děti i jejich rodiče.
Další foto zde


Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko