Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

AKTUALIZACE (20. 3. 2020) Info pro rodiče

Vážení rodiče,

všichni jsme se ocitli v situaci, kterou jsme doposud nezažili, a proto se ji snažíme zvládnout co nejlépe.

My, učitelé, máme zodpovědnost za vzdělávání a vy, rodiče, za výchovu. Za běžné situace jsou obě strany v rovnováze, která však v této chvíli není. Tato situace není lehká, ale dává nám také příležitost se něco naučit. Učitelé hledají to, co je podstatné, hledají nové zdroje informací, využívají nové informační technologie. Rodiče mají příležitost trávit s dětmi více času, více si s nimi povídat a hrát. Jako škola se budeme snažit nezatěžovat Vás ani děti nadbytečným množstvím úkolů. Učivo, které Vám budeme zasílát formou pracovních listů, on-line materiálů, audioknih a dalších, nebude předmětem hodnocení.

V případě nejasností se můžete obrátit na učitele, který Vám zaslal domácí přípravu (školní e-mail nebo přes Bakaláře).

Až se znovu s dětmi osobně setkáme, budeme se snažit vše dovysvětlit.

Přejeme Vám hodně zdraví a sil.

Vedení školy

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko