Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

8. A prověřila třeťáky

Autor: Mgr. Jana Hronešová
Poslední týden tohoto školního roku si plánují jednotlivé třídy podle svých potřeb i nápadů. Patronátní třída 8.A, která má ,,pod ochrannými křídly" 3. ročník, připravila spolu s paní učitelkou vědomostní a dovednostní stopovanou. Na stanovištích plnily mladší děti různé úkoly. Prověřily počtářskou pohotovost, skládaly domino z vyjmenovaných slov, poznávaly rostliny, procvičovaly anglické výrazy nebo házely na basketbalový koš. Starší spolužáci jim byli dobrými rádci a pomocníky. U každého stanoviště dostali mladí luštitelé jedno písmenko. Ve své třídě si pak poskládali celé slovo, které jim otevřelo bránu ke sladké odměně, ale hlavně zlepšilo náladu pro celý den. Ano, hádáte dobře. Vítězné slovíčko voní po jahodách, sluníčku a slané mořské vodě - jsou to PRÁZDNINY.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko