Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

4.B VE ŠKOLNÍ LABORATOŘI

Autor: Mgr. J. Havlová
Čtvrťáci zavítali do přírodovědné učebny a užili si zajímavé dvě hodiny s panem učitelem Kacetlem.
Pro některé to byla první návštěva opravdové laboratoře a také první setkání s laboratorními pokusy. Ve skupinkách si sami vyzkoušeli filtraci vody přes různé filtrační materiály. Připravili si vzorky vody, znečištěné hlínou, pískem a jílem a poté pozorovali samotnou filtraci. Na závěr vyhodnotili, jak se povedlo nečistoty z vody odstranit a přes jaký filtrační materiál je to nejefektivnější. Druhá část byla pozorovací.  Pan učitel připravil pokus s názornou ukázkou koloběhu vody v přírodě.
Všechny děti byly z „laborek“ nadšené a určitě se sem rády vrátí.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko