1. A na divadelním představení

Autorka: Andrea Erbenová

Pro zpříjemnění adventního času jsme s dětmi z 1.A navštívili divadelní představení v Hankově domě. Poetická pohádka, „Jak vypadá Ježíšek“, děti vtáhla do příběhu o malé holčičce Jitce, která přemýšlí nad tím, jakou podobu má Ježíšek. Jitka během příběhu, plného dobrodružství, potkala sněhuláka, čerta, anděla, kocoura i plyšového medvídka. Pohádku plnou veršů, koled a nádherných loutek mile doplňovaly jemně malované kulisy domů. Na závěr představení si mohly děti kulisy prohlédnout a také se s nimi vyfotit. Děkujeme Hankovu domu za zprostředkování tohoto příjemného vánočního zážitku ztvárněného Divadlem plyšového medvídka Prostějov. Pohádka se nám všem velice líbila.