Ranní sníh v Logroňu

Kdo má spojené Španělsko se sluncem, byl by překvapen tak jako my.  Ranní zasněžené ulice a sněhové peřiny na autech vyvolaly údiv. No co, jsme na zimu zvyklí. Ale sníh přešel ve vytrvalý déšť, který nepřestal celý den. Měli jsem však štěstí, jak podotkla Pia z Estonska, mohl by ještě foukat vítr jako u nich doma. To je pak ještě o něčem jiném. Tak jsme byli rádi, že jen prší.
Ranní prezentace prací studentů pokračovala připravenou hrou.  Studenti měli najít dle mapy ve městě významné sochy, kostely a jiné zajímavosti.  Na těchto místech museli udělat fotografie, které v úterý ve škole budou dále upravovat. Ve dvě hodiny si pro ně přijeli španělští rodiče a společně odjeli domů. Děti se vyjádřily, že je vše dobré, přátelské a více nepotřebují. Tak uvidíme zítra.
Logroňo je velmi moderní město s bohatou historií, kterou den po dni poznáváme.
Pár fotografií z deštivého pondělí můžete zhlédnout na : comenius-2013-2015.webnode.cz