Přivítání ve škole

Další den, který měl být setkáním žáků ve škole, proběhl velmi dobře a přátelsky, ale ve škole bylo méně studentů, než je běžný školní den. Studenti stávkovali, protože nesouhlasí s novými změnami v univerzitním vzdělávání.  Škola pro nás připravila krásný kytarový koncert, tradiční lidové tance a výtvarnou dílnu. Mezitím jsme si stihli prohlédnout závod na výrobu vína, kde  žáci měli možnost ochutnat vinný mošt - nealkoholický. Aby lépe chutnal, dostali navíc dobré mandle. Myslíme si, že vše probíhá ve velmi přátelském duchu, jak se vyjadřují žáci, rodiny se velmi starají, aby jim nic nechybělo.
Fotografie najdete na známé stránce: comenius-2013-2015.webnode.cz