Podharťská laťka

Autor: Mgr.Jana Havlová

Ve čtvrtek 22.1. 2015 proběhla již tradiční soutěž ve skoku vysokém - Podharťská laťka. Letošní ročník měl hojnou účast. Strž měla zastoupení ve všech kategoriích.
Skvělého úspěchu jsem dosáhli v kategorii mladších žákyň, kde jsme obsadili všechna tři místa. 1. místo Nela Sováková výkonem 134cm, 2. místo Aneta Sováková 128cm a 3. místo Sára Erbenová 125cm.
V kategorii starších žákyň nám patřilo 1.místo, které vybojovala Bára Hajnyšová výkonem 140cm a 3.místo patřilo Anně Šolcové 131cm. V kategorii dorostenek bodovala Markéta Hrachová, která skončila na 1. místě 134cm a Tereza Neumannová  obsadila 3.místo výkonem 131cm.
2.místo v kategorii mladších žáků obsadil Tomáš Hynek skokem131cm. V kategorii starších žáků zabodoval Dominik Glas a obsadil 3.místo výkonem 150cm. V kategorii dorostenců se úmístil na 4.místě Adam Černota výkonem 158cm.
Všem gratuluji.