Okresní kola ve florbalu

Autor:  Mgr. Jana Havlová

V týdnu od 18. do 21. 10. proběhla ve sportovní hale ve Strži okresní kola ve florbalu. Naše škola měla zastoupení ve všech kategoriích.
V úterý 19. 10. bojovala o postup do kola krajského mladší děvčata. Družstvo ve složení: Bartoňová A., Cibulková S., Havlíková Z., Munserová K., Jiranová N., Paríšková J., Sováková A. a Sováková N. prošlo celým turnajem s naprostou převahou. Cestu na kraj jim znepříjemnila až ZŠ Komenského Trutnov. S týmem z Trutnova naše holky remizovaly 0:0 a v nájezdech  podlehly 1:2. Obsadily tedy stříbrnou příčku a postupují do krajského kola. (Krajské kolo proběhne 28. 10.)
19. 10. hráli mladší žáci. Ti skončili v celkovém pořadí na 4. místě. Složení družstva: Blažek J., Háze J., Havran M., Hynek T., Knutson D., Mistr J., Podzimek V., Reil F., Straka P., Vejnar V., Vognar J., Voděrek M..
Ve čtvrtek 20. 10. hrála opět děvčata, tentokrát kat. IV.. Ta předvedla skvělé nasazení a chuť sportovat a získla 3.místo. Složení družstva: Černá J., Hrachová M., Kopcha D., Krebsová M. ,Ladičová S., Lexová N., Neumannová T., Spielbergerová C., Šolcová A.
Poslední den sportovního týdne, pátek 21. 10., patřil starším žákům. Ti obsadili v konečném pořadí dělené 5.-6. místo. Složení družstva: Balog R., Bark J., Bujárek M., Burda J., Horák F., Jansa Š., Langpaul O., Všetečka J., Zdražil M..
Všem žákům děkuji za reprezentaci školy a mladším děvčatům přeji hodně sil do krajského kola.
Některé fotografie k florbalovému týdnu si lze prohlédnout ve fotogalerii.