Maďarsko - Debrecen: den druhý

Ráno nás přivítalo příjemné slunce, den začínal báječně. Druhý den našeho mezinárodního setkání jsme zahájili ve škole.  Začali jsme sportovně. Pak si pro nás místní učitelé a žáci připravili pěvecké a taneční vystoupení. K obědu jsme ochutnali výborný guláš, obdobu našeho trdelníku a palačinky, které si pro nás připravili malí kuchaři ze zdejší školy. Odpoledne patřilo uměleckým workshopům. Naučili jsme se tradiční čardáš nejen zpívat (samozřejmě že v maďarštině), ale také  zatančit. Vyrobili jsme si krásný přívěšek s lidovými motivy. Zbytek odpoledne patřil nákupům. Příjemné teplo nás provázelo až do večerních hodin. Už se těšíme, co nám naši hostitelé připravili na zítřek.

Stručné shrnutí našeho pobytu několika slovy našich žáků:
Maďarsko je:

- přátelské