Krajské kolo OVOV

Autorky: Dagmar Lárová a Andrea Erbenová

V pondělí 28. 5. se v Hradci Králové konalo krajské kolo OVOV. Na tento závod se postupem z kola okresního probojovali tři žáci naší školy - Sára Erbenová, Ondřej Cibulka a Daniel Poprocký. Každý z nich závodil ve své věkové kategorii v šesti disciplínách. Všichni naši závodníci šli do závodu s plným nasazením a v neúprosném horku bravurně zvládli běh na 60m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky, shyby na šikmé lavičce, sed-lehy, chlapci běh na 1000m a Sára dribling po dobu 2 minut. Jejich výkony byly skvělé. K naší velké radosti si tak každý z nich z těchto těžkých závodů odvezl na krku medaili. Sára a Daniel si vybojovali tu nejcennější - zlatou a s ní i postup na republikové finále OVOV, které se uskuteční 5. – 7. září 2018 v Brně. Ondřej se umístil na krásném třetím místě. Ale i on má ještě šanci se na „republiku“ dostat takzvaně “na body“.
Všem třem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.  Vždyť tři závodníci a tři medaile je velký úspěch! :-)

Zde výsledky (Sára - 2003, Ondra - 2006, Dan - 2008) a fota od profesionála.