Kamarádství pokračuje

Autor: Mgr. Leona Vágnerová

I v letošním školním roce partnerské třídy 3. A, 8. A se scházejí při společném projektu. Téma pro letošní rok je: S Indiány do přírody. Prvním počinem byla výroba „ pravých indiánských šatů“. Děti z 3. třídy si za pomoci starších kamarádů ozdobily indiánskými motivy svoji halenu. Jestli se jim práce povedla, můžete se podívat na výstavku v 1. poschodí.
A na co se ještě těšíme? Budeme vyrábět indiánské čelenky, korále, různé nástroje i hudební. Též malování temperami na kameny bude velmi zajímavé. Pozveme naše starší kamarády na stezku odvahy za pokladem Šamana. V zimním období se chystáme do přírody stopovat zvířátka a pro ně připravíme vánoční stromeček plný pamlsků. Naším pomocníkem bude indiánský kalendář a deníček.

Fotogalerii z vytváření indiánských šatů a některé výsledky můžete shlédnout v této fotogalerii.