IT-Slot 2015

Autor: Mgr. Zdeněk Balek

I letos se konala dvoukolová soutěž zaměřená na logické myšlení a znalosti z oblasti ICT, která je určená pro žáky 8. a 9. tříd. K účasti jsou vybízeni žáci z obou těchto ročníků, protože v této soutěže nemá nikdo co ztratit, ale naopak může jen získat.
K účasti se letos přihlásilo celkem 10 dětí, z nichž dvě si to v den soutěže rozmysleli – důvod ani není třeba zmiňovat.
Každý ze zúčastněných žáků k soutěži přistoupil zodpovědně, ale bohužel ani jeden se neprobojoval do finálového kola, které se bude konat 16. prosince na střední škole, která pořádá tuto soutěž.
Nejlépe se zhostil soutěže Ondřej Smrček z 9. B, který získal 17 bodů. Velkou nadějí pro další ročník však bude Dominik Totka z 8. A, který získal 15 bodů.
Těmto dvěma i zbylým zúčastněním děkujeme za účast a přejeme spoustu úspěchů v dalších soutěžích.