Florbal - okresní kola

Autor: Mgr. Jana Havlová
V týdnu od 24. do 27. 11.  proběhla ve Strži okresní kola ve florbalu.  Žáci naší školy reprezentovali ve třech kategoriích ze čtyř. V úterý si zahrály starší žákyně a družstvo ve složení - A. Bartoňová, J. Černá, S. Cibulková, A. Blažková, D. Kopcha, K. Munzarová, A. Sováková, N. Jiranová, M. Seidenglancová a K. Munserová obsadilo v okresní konkurenci hezké 3. místo.
Ve čtvrtek proběhla kategorie starších žáků a náš tým ve složení: F. Horák, J. Vognar,
V. Vejnar, J. Skořepa, M. Zdražil, Š. Jansa, M. Bujárek, J. Všetečka a J. Blažek skončil na 5.místě.
Poslední florbalový den patřil mladším žákům. Ti byli ze všech nejúspěšnější a z 2.místa postoupili do krajského finále, které proběhne ve středu 9. 12. také v naší sportovní hale.
Složení týmu: T. Hynek, M. Havran, F. Reil, V. Podzimek, D. Knutson, J. Háze , P. Straka,
M. Voděrek,
T. Havel, D. Fiedor.
Všem děkuji za reprezentaci školy a mladším klukům přeji hodně úspěchů v krajském finále.