Dobrý sluha, ale špatný pán - souhrnné opakování

Autor: Mgr. Vlasta Mertlíková

V pátek  17. dubna proběhla poslední  lekce programu "Dobrý sluha, špatný pán",  určeného druhákům.  Jejich starší spolužáci ze 7. A si pro ně připravili scénky, které zachycovaly problémy, kterým se věnovaly jednotlivé lekce v průběhu celého školního roku. V každé ze scének se však vyskytlo několik chyb. Druháčci je měli nejprve odhalit a pojmenovat, ti odvážnější z nich pak scénky sehráli správně.  Dokázali, že celý rok nezaháleli a dávali pozor. Vysloužili si tak  nejen  pochvalu od profesionální hasičky Jitky, která je programem provázela, ale také sladkou odměnu a drobné dárky s protipožární tematikou.