Den dětí v družině

Autor: Marie Plařová

Letošní Den dětí oslavila naše školní družina opět tradičně. Studentky a studenti spolu se svými vychovatelkami ze SŠIS pro nás připravili krásné odpoledne plné soutěží a her. Děti skákaly v pytlích, házely na plechovky, snažily se nevylít vodu z nádoby, trefovaly se míčkem na veselý cíl, vyzkoušely si, jak se daří provazochodcům apod. Na závěr obdržely občerstvení a drobné odměny, které všem udělaly velkou radost. Nechybělo ani nezbytné zkrášlování od kadeřnic a kosmetiček. Ke zdárnému odpoledni přispělo i slunečné počasí, které se pokazilo až v samotném závěru. Mraky ale zadržovaly velký déšť tak dlouho, dokud jsme nedorazily do školy.

Ve fotogalerii uvidíte, jak si to děti užívaly.