Den Evropy v SŠIS

Autor: Marie Pilařová

Nabízíme malé ohlédnutí za uplynulým měsícem. 7. května 2015 přijala naše školní družina pozvání studentů SŠIS ke společné oslavě Dne Evropy. Bylo krásné a teplé májové počasí a my jsme na jejich školní zahradě strávili moc příjemné odpoledne.
Studenti si pro nás připravili některé tradiční disciplíny - hod na cíl, slalom s florbalovým míčkem, skládání obrázků, skákání panáka, malování a některé nové - např. jsme si mohli vyzkoušet své znalosti o Evropě v zábavném kvízu. Nejvíce všechny zaujalo středověké brnění, jehož některé části si mohli obléci a vyzkoušet si i boj s mečem a štítem.
Všichni jsme si odpoledne moc užili a studentům i jejich pedagogům děkujeme za milé pozvání.