Cirkus bude!

Autor: Marie Pilařová

Pomáhat se dá různými způsoby. Ten, kdo přinesl v prvním březnovém týdnu do školy papír, protože mu doma překážel, pomohl naší školní družině. Jak už jsme vás informovali, zapojili jsme se
do zajímavého projektu s názvem "Račte vstoupit", který je plný cirkusu. Družinoví ,,akrobati, krotitelé a klauni" mají i své umělecké jméno CIRKUS HURÁ. Spolupracují a zákulisí varietního vystoupení porovnávají i s jinými školami. Jejich velkým přáním bylo vyrazit za některou z nich, vyměnit si zkušenosti, získat nové nápady a zažít tak opravdovou ,,cirkusovou atmosféru". A to se jim v dubnu splní. Sběr starého papíru vynesl školní družině nemalou finanční částku a všichni šťastní ,,cirkusáci" za ni moc děkují. Pojedou na svoji první štaci, a to i díky vám!